KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12825492
nr 1282 5492
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Gouache, Aprilväder II. Signerad, 15x19 cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:04:16
16/10 13:42:55
100 kr
21/10 19:59:17
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad
Gouache